אודות Johnson

סיפור על אינטואיציה וקסמים

האמת שלא נולדתי עם אהבה גדולה לגרביים אבל אני אלוף בפיתוח קשרים הדוקים, עם דברים שיודעים להפוך יום אפור לצבעוני וקו שפתיים ישר למפותל ממש. תודה לקארמה שזו המתנה שקיבלתי.

הרומן שלי עם הגרביים התחיל לפני שנתיים וקצת כשעברה לידי אישה חמודה מארץ זרה ובידה מזוודה מלאה בצבעים. הצבעים האלה היו לא פחות ולא יותר אדם וחוה של הגרביים שאני מוכר עכשיו, באותו רגע קניתי ממנה את כל המזוודה, כי הרגשתי חזק בבטן שהרומן הזה יהפוך למשפחה מלאה בצבעים.

בשלב כלשהו החלטתי שאני הופך את החנות שלי לממלכת הגרביים הישראלית. העפתי מהחנות את כל מה שהפריע לי ועכשיו היא חנות הגרביים הכי מגניבה בארץ!

בחנות שלנו יש גרביים מגניבים ואיכותיים שיתאימו לאבא, סבתא, למנחם רואה החשבון, לנינה הרופאה ואפילו לג׳וני הסקייטר.

אני אדגיש שהגרביים שלנו מאוד איכותיים, הם עשויים מ: 78% כותנה איכותית משולבת עם ניילון וספנדקס שילוב חומרים שנותן לגרביים להתאים לטווח רחב של מידות, אבל עדיין נותן לרגל לנשום אויר פסגות.
אנחנו דואגים שכל הגרביים יעברו בקרת איכות בשביל שתחזרו לקנות שוב ושוב. הכי כן שלי!

השלב הבא הוא ייצור של עיצובים ייחודיים משלי.
בשנים שאנחנו מוכרים גרביים צברנו המון ידע בכל מה שקשור לגרביים מגניבים ורובו בעזרת הלקוחות המגניבים שלנו שרכשו שוב ושוב. אז החלטנו לקחת את כל הבקשות, השאלות והתחינות שלנו ושל הלקוחות שלנו, זרקנו לבלנדר ואנחנו בטוחים שיצא לנו שייק גם בריא וגם יפה.

טיפ: כדאי להמתין בסבלנות למרות שלנו ממש קשה 😉

עד פה Johnson85

תודה.

חנות בוטיק למביני עניין להלבשה בסטייל

חנות בוטיק למביני עניין להלבשה בסטייל